محصولات تخصصی

محصولات تخصصی برند دکتر ژیلا شامل محصولات ترمیم کننده، ویتامینه، ضد چروک، روشن کننده، مغزی و کرم های دور چشم می باشد. این محصولات توسط بهترین متخصصین داخلی و بهترین مواد طراحی و ساخته شده است که مناسب انواع پوست و انواع سنین می باشند.

ترمیم کننده‌ها

کرم ترمیم کننده یک محصول مراقبت از پوست برای بازسازی و ترمیم بافت پوست است. این محصول برای از بین بردن جای زخم، بریدگی، جای جوش، آفتاب سوختگی و التهاب‌های پوستی که معمولا بعد از لیزر، میکرونیدلینگ و … رخ می‌دهد، مورد استفاده قرار می‌گیرد. بیشتر اوقات در بریدگی‌ها، زخم‌‌ها یا آفتاب سوختگی لایه میانی پوست (اپیدرم) آسیب می‌بیند. در این صورت با مراجعه به پزشک و مشورت با یک متخصص می‌توانید یک ترمیم کننده برای بازسازی و ترمیم بافت پوست خود انتخاب کنید.

ویتامین‌ها

پوست وسیع‌ترین و گسترده‌ترین ارگان بدن است که ویتامین‌ها نیز در حفظ سلامت پوست و نیز حفظ جوانی پوست نقش بسزایی دارند. بهترین ویتامین ها برای پوست عبارت‌اند از ویتامین A، ویتامین E، ویتامین C، ویتامین D، ویتامین K، خانواده ویتامین B، ویتامین Q10 و غیره که هم در مکمل های غذایی و هم در محصولات مراقب از پوست یافت می‌شوند. هر تغییری که در پوست شما ایجاد می‌شود در واقع برروی سطح سلولی پوست شما ایجاد شده است. به همین دلیل تامین ویتامین‌های مورد نیاز بدن نقش مهمی در داشتن پوستی زیبا دارند.

ضد چروک

ضد چروک محصولی است که فرآیند پیری پوست را به تاخیر می‌اندازد. ترکیبات موجود در ضد چروک باعث تقویت سلول‌ها شده و به تولید کلاژن کمک می‌کنند که اصلی‌ترین نیاز پوست برای جوانی و شادابی است. عوامل بسیاری وجود دارد که باعث پیری پوست می‌شوند. از جمله‌ی این عوامل می‌توان به رادیکال‌های آزاد، تغییرات هورمونی، عوامل محیطی، آلودگی، خشکی و کم آبی پوست و… اشاره کرد. اما به طور کلی می‌توان گفت پوست بدن از سلول‌های جوان و بالغی ساخته شده که از مقاومت بالایی برخوردارند و می‌توانند سلول‌های جدید و جوان‌تر بسازند؛ با بالارفتن سن، توانایی تولید سلول کاهش یافته و به مرور مرگ سلولی اتفاق می‌افتد که در نتیجه پیری پوست حاصل می‌شود. برای کنترل این روند و کاهش سرعت آن، بهترین روش، استفاده از ضد چروک‌هاست.

روشن کننده‌ها

دلایل زیادی در به وجود آمدن لک صورت دخالت دارند. آفتاب سوختگی، تغذیه ناسالم، مصرف دارو، ژنتیک و بارداری از عوامل به وجود آمدن لک‌های پوستی روی صورت هستند. پزشکان پوست و زیبایی پس از معاینه دقیق پوست و پیدا کردن دلایل لک و تیرگی روی صورت، بسته به عمق لک پوست، ضد لک و روشن کننده تجویز می‌کنند. ضد لک و روشن کننده پوست کم کم لک‌ها و تیرگی‌ها را از بین می‌برد و زیبایی و شفافیت مجدد به پوست می دهد. کرم های روشن‌کننده پوست می‌توانند این مشکلات پوستی را حل کرده و آن‌ها را درمان کرده و یا کاهش دهند و پوست شما را سالم و شفاف کنند. استفاده از کرم‌های ضد لک و روشن کننده پوست تنها مخصوص افرادی با پوست‌های لک دار نیست بلکه همه می‌توانند از آن استفاده کنند چون فواید زیادی دارد.

soin-visage-soin-jeunesse-regard_2

کرم‌ دور چشم

پوست دور چشم به دلیل اینکه با باقی پوست صورت متفاوت است و حساسیت بیشتری هم دارد، نیاز به نوع دیگری از محصول برای مراقبت دارد. برای رفع تیرگی اطراف چشم که بسته به ژنتیک و عوامل محیطی مثل رادیکال‌های آزاد و اشعه‌های خورشید است، موثر است. از طرفی از پیری پوست اطراف چشم هم پیشگیری می‌کند. به گفته متخصصین زیبایی برای مرطوب کردن دور چشم باید از کرم مخصوص به خودش استفاده کنید. مشکلاتی که در ناحیه دور چشم ممکن است به وجود بیاید و همچنین مراقبت‌های این ناحیه از دیگر بخش‌های پوست صورت متفاوت است چون هم حساس‌تر است و هم ظریف و نازک‌تر، استعداد بیشتری برای خشکی دارد و زودتر هم دچار چین و چروک می‌شود. گاهی هم مایعات بین بافتی زیر پوست جمع می‌شوند و باعث پف‌دار شدن نواحی اطراف چشم می‌گردند. برای مثال تیرگی اطراف چشم یکی از این مشکلات است که در دیگر بخش‌های صورت دیده نمی‌شود. کرم دور چشم برای رفع تیرگی اطراف چشم بسته به ژنتیک و ارثی است و عواملی مانند نور خورشید، سن و ترکیبات خونی هم در ایجاد آن نقش دارد، موثر است.

محصولات تخصصی دکتر ژیلا

با توجه به نکات ذکر شده، متخصصین ما در برند دکتر ژیلا تمامی تلاش خود را در راستای تولید پاک کننده‌های فاقد مواد مضر و حاوی بهترین مواد موجود به کار می‌برند. پاک کننده‌های دکتر ژیلا شامل محصولات زیر می باشند.