محصولات تخصصی

محصولات تخصصی برند دکتر ژیلا شامل: محصولات ترمیم کننده، ویتامینه، ضد چروک، روشن کننده، مغذی و کرم‌های دور چشم می‌باشد. این محصولات توسط بهترین متخصصان داخلی و بهترین مواد اولیه طراحی و ساخته شده است که مناسب انواع پوست و انواع سنین می باشد.

ترمیم کننده‌ها

کرم ترمیم کننده یک محصول مراقبت از پوست برای بازسازی و ترمیم بافت پوست می‌باشد. این محصول برای از بین بردن جای زخم، بریدگی، جای جوش، آفتاب سوختگی و التهاب‌های پوستی که معمولا بعد از لیزر، میکرونیدلینگ و غیره رخ می‌دهد، مورد استفاده قرار می‌گیرد. بیشتر اوقات در بریدگی‌ها، زخم‌‌ها یا آفتاب سوختگی، لایه میانی پوست (اپیدرم) آسیب می‌بیند. در این صورت با مراجعه به پزشک و مشورت با یک متخصص می‌توانید یک ترمیم کننده برای بازسازی و ترمیم بافت پوست خود انتخاب نمایید.

ویتامین‌ها

پوست وسیع‌ترین و گسترده‌ترین ارگان بدن است که ویتامین‌ها نیز در حفظ سلامت پوست حفظ جوانی پوست نقش بسزایی ایفا می‌کند. بهترین ویتامین‌ها برای پوست عبارتند از ویتامین A، ویتامین E، ویتامین C، ویتامین D، ویتامین K، خانواده ویتامین B، کوآنزیم Q10 و غیره که هم در مکمل های غذایی و هم در محصولات مراقب از پوست یافت می‌شوند. هر تغییری که در پوست شما ایجاد شود در واقع بر روی سطح سلولی پوست شما ایجاد شده است، به همین دلیل تامین ویتامین‌های مورد نیاز بدن نقش مهمی در داشتن پوستی زیبا دارد.

ضد چروک‌ها

ضد چروک محصولی است که فرآیند پیری پوست را به تاخیر می‌اندازد. ترکیبات موجود در ضد چروک باعث تقویت سلول‌ها شده و به تولید کلاژن کمک می‌نماید که اصلی‌ترین نیاز پوست برای جوانی و شادابی است. عوامل بسیاری وجود دارد که باعث پیری پوست می‌شود؛ از جمله‌ی این عوامل می‌توان به رادیکال‌های آزاد، تغییرات هورمونی، عوامل محیطی، آلودگی‌ها، خشکی و کم آبی پوست و غیره اشاره نمود؛ اما به طور کلی می‌توان گفت که پوست بدن از سلول‌های جوان و بالغی ساخته شده که از مقاومت بالایی برخوردارند و می‌توانند سلول‌های جدید و جوان‌تر بسازند؛ با بالارفتن سن، توانایی تولید سلول کاهش یافته و به مرور مرگ سلولی اتفاق می‌افتد که در نتیجه پیری پوست حاصل می‌شود. برای کنترل این روند و کاهش سرعت آن، بهترین روش استفاده از ضد چروک‌هاست.

روشن کننده‌ها

عوامل زیادی در به وجود آمدن لک‌های صورت دخالت دارند. آفتاب سوختگی، تغذیه ناسالم، مصرف دارو، ژنتیک و بارداری از عوامل به وجود آمدن لک‌های پوستی روی صورت هستند. پزشکان پوست و زیبایی پس از معاینه دقیق پوست و پیدا کردن دلایل لک و تیرگی روی صورت، بسته به عمق لک پوست، ضد لک و روشن کننده تجویز می‌نمایند. ضد لک و روشن کننده پوست کم کم لک‌ها و تیرگی‌ها را از بین می‌برد و زیبایی و شفافیت مجدد به پوست می‌بخشد. کرم های روشن‌کننده پوست می‌تواند این مشکلات پوستی را رفع نموده و آن‌ها را درمان و یا کاهش دهد و پوست شما را سالم و شفاف نماید. استفاده از کرم‌های ضد لک و روشن کننده پوست، تنها مختص افرادی با پوست‌های دارای لک نیست بلکه همه می‌توانند از آن استفاده کنند چون فواید زیادی دارد.

soin-visage-soin-jeunesse-regard_2

کرم‌ دور چشم

پوست دور چشم به دلیل اینکه با قسمت‌های دیگر پوست صورت متفاوت است و حساسیت بیشتری دارد، نیاز به نوع دیگری از محصول برای مراقبت دارد. کرم دور چشم برای رفع تیرگی اطراف چشم که بسته به عوامل وراثتی ( ژنتیک ) و نیز عوامل محیطی مانند رادیکال‌های آزاد و اشعه‌های خورشید است، موثر می‌باشد و از طرفی از پیری پوست اطراف چشم نیز پیشگیری می‌کند. به گفته متخصصان زیبایی برای مرطوب کردن دور چشم باید از کرم مخصوص خودش استفاده نمایید. مشکلاتی که در ناحیه دور چشم ممکن است به وجود بیاید و همچنین مراقبت‌های این ناحیه از سایر بخش‌های پوست صورت متفاوت است، چون هم حساس‌تر است و هم ظریف و نازک‌تر، مستعد بروز خشکی بیشتر می‌باشد و زودتر هم دچار چین و چروک می‌شود. گاهی مایعات بین بافتی زیر پوست جمع می‌شوند و باعث ایجاد پف‌ در نواحی اطراف چشم می‌گردد. برای مثال تیرگی اطراف چشم یکی از این مشکلات است که در دیگر بخش‌های صورت دیده نمی‌شود. عواملی مانند نور خورشید، سن و ترکیبات خونی  در ایجاد تیرگی دور چشم موثر هستند و کرم دور چشم می‌توانند این مشکلات را برطرف نمایند.

محصولات تخصصی دکتر ژیلا

با توجه به نکات ذکر شده، متخصصان ما در برند دکتر ژیلا تمامی تلاش خود را در راستای تولید محصولات تخصصی فاقد مواد مضر و حاوی بهترین مواد اولیه موجود به کار می‌برند. محصولات تخصصی دکتر ژیلا شامل محصولات زیر می باشند: